Cykliczne spotkania osób zainteresowanych historią naszego regionu

Dnia 25 lutego 2020r. odbyło się spotkanie osób zainteresowanych historią naszego regionu, którego gościem był p. Andrzej Kuśnierczyk laureat nagrody Starosty Powiatu Częstochowskiego ”Za zasługi dla powiatu 2019”. Na spotkaniu Wójt Gminy Kamienica Polska Adam Tajber, Sekretarz Gminy p. Agata Najnigier, dyrektor Goksir Szymon Kuśnierczyk a także prezes Stowarzyszenia dla Rozwoju Gminy Kamienica Polska Rafał Potemski złożyli gratulacje p. Andrzejowi Kuśnierczykowi w imieniu społeczności za zasługi dla naszej gminy, rozbudzanie zainteresowań lokalną historią i inicjatywę założenia Muzeum Regionalnego jak również wtorkowych spotkań miłośników historii. Na spotkaniu można było obejrzeć zdjęcia z gali wręczania statuetki w Filharmonii Częstochowskiej oraz porozmawiać na temat lokalnych zwyczajów i wyrażeń językowych stosowanych na terenie naszej gminy. Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 31 marca 2020r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.